Využijte světlé a kompletně vybavené pokoje jako vynikající bázi k relaxaci či prohlídkám. Odpočiňte si v prostorné vstupní hale, dejte si něco dobrého ve stylovém baru a vychutnejte si výbornou kuchyni v atraktivní restauraci. Osvěžte se bazénu, který je obklopený svěží zelení, protáhněte se ve fitness centru a nechte se hýčkat v lázních.
Relaxační pobyt ideální pro seniory, páry i rodiny v hotelu Barátság *** s plnou penzí a neomezeným vstupem do wellness s termální vodou přímo v hotelu. Kromě léčivé vody si užijete i sauny, vířivku nebo parní lázeň.

Relaxace v Hajdúszboszló

Kde jinde nechat pečovat o své zdraví než v lázních, které nemají konkurenci – v oblíbeném maďarském městě Hajdúszboszló. Hotel Barátság ***+ vám nabízí ubytování v komfortních barevně sladěných pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkónem, TV, telefonem, minibarem, sejfem a WiFi.


Určitě uvítáte klidnou atmosféru hotelu a možné služby lékařů, kteří dělají z tohoto pobytu také vynikající dárek pro rodiče či prarodiče.


Wellness, široká nabídka procedur i večerní zábavy

Součástí hotelu je wellness centrum, kde najdete několik vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou a zážitkovými prvky, plavecký bazén, bazén pro děti, vířivku, bublinkovou lázeň, saunu, infrasaunu, parní a Kneippovu lázeň.

Posedět u kávy můžete v baru Tiffany. Třikrát týdně zde večer hraje živá hudba. V U-Pub si můžete zahrát bowling nebo billiard.

Populární termální lázně a aquapark s tobogány

Lázeňský komplex se nachází od hotelu 800 m (cca 10 minut pěšky) a nabízí zážitky během celého roku, a to nejen pro hosty, kteří se léčí nebo zotavují, ale i pro rodiny s dětmi.

Aquapark má rozlohu více než 30 ha. Najdete zde propojené komplexy lázní s bazény s termální vodou, aquapark a Aquapalace. Léčit se můžete i zevnitř popíjením místní minerálky Pávai Vajna. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu cca 1 900 HUF/osoba (cca 160 Kč).

Hajdúszoboszló, Tel.: +36 52 558 570, email: sales@baratsag.hu