Tyto lázně se nachází v překrásném prostředí Erzsébet parku. Jsou moderní a nabízí wellness a lázeňské služby na špičkové úrovni. Najdete v nich natatorium (krytý termální bazén), whirpool a zcela nové léčební centrum s fyzio a balneo službami.
Liget Termální lázně a wellness zvou své hosty po celý rok s krytým vyhřívaným bazénem, venkovním bazénem a léčivou termální vodou v lázních a ve wellness léčebných zařízeních.
Zdejší léčivá termální voda je vynikající pro léčbu chronických onemocnění, jako jsou revmatické a kloubní onemocnění, neuralgie nebo ischias. Také prokazuje hojivý účinek na zlomeniny, atrofie a chronický zánět. Teplota vody je 60,5 ° C (140,90 OF).

Voda je vynikající i k pitným kúrám, jako jsou zejména chronické záněty, nachlazení akutní kolitidy (enteritidou), zánět žlučníku, zánět pánve ledvin, dyspepsie (zažívací potíže), pálení žáhy a žaludečních vředů.

Léčebné, rehabilitační a hydro-balneoterapeutické procedury

Myotest, léčba interference, iontoforetická léčba, přímé a podvodní působení ultrazvuku, galvanické ošetření, galvanická lázeň, nízkofrekvenční elektroléčba (Kowarschik galvanické ošetření), léčba diadynamickými proudy, rehabilitace. Vířivky, světelná terapie, perličkové lázně, vodní gymnastika, infrasauna, finská sauna.

Bazény:

  • venkovní i kryté, termální, plavecké, dětské, odpočinkové…
KONTAKT:

ADRESA: 5502 Gyomaendrőd, Erzsébet Liget 2.
GPS: 46.937560, 20.836970
TEL: +36 (66) 386039
FAX: +36 (66) 283750
EMAIL: info@ligetfurdo.hu
Otevřeno: Po – Ne, 9-20