V centru regionu severovýchodního Maďarska, v rekreační oblasti města Miskolc se nacházejí jeskynní lázně. Miskolc-Tapolca je obklopena 1150 hektarovým dubovým, březovým a borovým lesem.


Zažijte  jedinečné lázeňské dobrodružství, které spojuje přírodní krásy s moderním pohodlím – Miskolctapolcai Barlangfürdő, neboli lázně v jeskyni. Tato perla se nachází v srdci maďarského Miskolce a představuje jedinečný zážitek, kde se přírodní krásy setkávají s moderními lázeňskými procedurami.

Lázně jsou známé svými terapeutickými účinky již od 16. století. Podle lékařského výzkumu vzduch v jeskyni má mimořádně příznivý vliv na katarové dýchací problémy. Za světový div je považována voda v studánkách zdejšího jeskynního systému, proto že její teplota dosahuje až 20 – 28 C, což je v krasových útvarech ojedinělé.

Jeskynní lázně v Miskolctapolca mají nejen léčivé vody, ale také impozantní architekturu. Bazény jsou vkusně vytesány do vápencových stěn, což vytváří nezapomenutelný vizuální dojem. Moderní design a komfortní vybavení zajistí, že se návštěvníci budou cítit jako v oáze klidu a relaxace.

Pěkně obnovené, rozšířené a zmodernizované jeskynní lázně poskytují hostům naprosto kuriózní zážitek. Můžete se koupat v skalních hlubinách, výklencích a v úzkých jeskynních chodbách. V jeskyni Vás čekají i zábavní zařízení, v zahradě dětský a venkovní bazén. Služby léčebného komplexu: hydroterapie, tangentor, léčebná a osvěžující masáž, elektroterapie, revmatologické ordinace, sauna. Přístup pro tělesně postižené je zajištěn.

Jeskynní lázně

Termální voda si vyhloubila své místo v kamenném útesu během tisíce let. Z toho důvodu se zdejší lázně nedají srovnávat se žádnými jinými v Evropě – koupete se v horké vodě uprostřed jeskyně – toto jiné lázně nenabízí.

Mimo lázně mohou návštěvníci prozkoumat samotné jeskyně, které jsou plné podzemních zákoutí a tajemství. Okolí Miskolctapolcai lázní nabízí i možnost objevování krásného regionu, včetně historického města Miskolce a okolní přírody.

Kromě jeskynních bazénů si můžete užít dalších 6 termálních bazénů v exteriéru (z toho 3 jsou určeny pro děti.)

Saunový svět

V areálu je několik finských saun, s kapacitou od 4 do 30 lidí, parní komora pro 14 lidí a 3 infrasauny.

Další nabídka:

  • Float Spa
  • bahenní zábaly
  • masáže
  • vířivka
  • detoxikace
  • pedikúra, manikúra

Jeskynní lázně jsou otevřeny celoročně, vstupné pro dospělého v zimním období se pohybuje od  2050 HUF na celý den.

Otevírací doba: 9,00 – 18,00

KONTAKT

3519 Miskolc, Pazár sétány 1. | Telefon: +36-46 560-030 | E-mail: info@barlangfurdo.hu