Lázně Zalakaros jsou již desetiletí oblíbeným rekreačním místem, které nabízí vynikající možnosti k odpočinku pro každého člena rodiny. Složení lázní je jedinečné: uzdravení, uvolněná zábava a wellness-pocit! S našimi wellness službami a jedinečnými službami přátelskými pro děti na vysoké úrovni se rekreujte u nás! V našich zážitkových lázních očekávají naše milé hosty vodní atrakce, vodní masážní prvky, proud divoké vody, perličkové koupele, vnitřní a venkovní bazény a sauna svět!
Zážitkové lázně

V zážitkových lázních si může najít každý, i malí i velcí služby, které se jim budou líbit. V bazénech jsou pro naše hosty k dispozici vodní atrakce, proud divoké vody, vodní masážní prvky, vnitřní-venkovní bazény, perličková koupel, sauna svět. Pro malé poskytuje zábavu zvláštní malý bazén s mini tobogánem a vodním hřibem. A pro dospělé poskytuje možnost na spontánní uvolnění se tobogan černá díra, vybavená s časomírou.

Koupaliště

V nádherném parkovém prostředí nabízejí možnost zábavy pro každého bazény a toboganový park. Pro děti: Od 1. července 2012 očekáváme naše nejmenší a jejich rodiče v dětském světě, kde v bazénech zabavíme děti menšími tobogány, vodopády, stříkající-pohyblivými zážitkovými elementy. Vedle bazénů si mohou větší děti vyzkoušet šikovnost v dětském dobrodružném parku. Stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína! Buď součástí tohoto zážitku, kterým si můžeš udělat své letní prázdniny pestřejšími!

Wellness centrum

Očekáváme Vás s obnovenými wellness, medical wellness a sense & spirit službami! Vyzkoušejte si čokoládovou nebo aromatickou masáž.
KONTAKT:

LAZNE ZALAKAROS
8749 Zalakaros, Thermál u. 4
Tel: 93/340-420 Fax: 93/340-318
http://www.furdo-zalakaros.hu/cz/
E-mail: info@furdo-zalakaros.hu