Kehida Village je menší rezort situovaný 15 km od Hévízu a 25 km od jezera Balaton. Nabízí dobře vybavené dvoupodlažní apartmány, bezplatné parkování a bazény a wellness centrum s volným vstupem. Kehida Termal Holiday Village poskytuje bezplatný vstup do četných krytých i venkovních termálních bazénů a saun. Můžete se tu také zapojit do různých aktivit.

Všechny apartmány mají v přízemí kuchyňský kout a terasu, v patře pak 2 ložnice a koupelnu. Od hlavní budovy jsou vzdálené 50 až 150 metrů.

V rezortu Kehida Holiday Village je prvotřídní restaurace, samoobslužná restaurace, cukrárna a stánky, kde si můžete pochutnat na typických maďarských palačinkách a langoších.

Budete se cítit jako na vlastní chalupě. Zážitková vesnice Kehida je výbornou volbou pro rodiny s malými dětmi. Navíc za soukromí nezaplatíte vysokou cenu, protože vstup na koupaliště je jen 100–200 metrů.

Léčebné a zážitkové lázně Kehida Termál čekají na své hotelové hosty a návštěvníky lázní s vodní plochou 2.400 m², interiéry se středozemní atmosférou, 13 bazény, 94 metrů dlouhým obřím tobogánem, vnějšími kamikadze tobogány, vnějšími bazény s termální a léčivou vodou o teplotě 34-36 °C, ostrůvkem s vířivkou, divokou řekou, dětským brouzdalištěm, pool barem a dalšími atrakcemi!

Vesničku tvoří 15 rodinných (apartmánových) domků. V přízemí každého domku je obývací pokoj (s rozkládací pohovkou pro 2 osoby), dobře vybavená kuchyň, jídelní kout, koupelna, WC a terasa. Pohodlí hostů v nadzemním podlaží zajišťují 2 dvoulůžkové ložnice a koupelna. A tento luxus není na úkor pohodlí, vždyť vstup do lázní je – v závislosti na umístění jednotlivých domků – pouhých 100, ale nanejvýš 200 metrů.

Na hosty Zážitkové vesnice čekají stejně kvalitní služby, jako kdyby bydleli v Hotelu Kehida Termál – například domky jsou vybavené ručníky, osuškami a župany, podle počtu přijíždějících obyvatel. Parkoviště za závorou je hostům k dispozici také zdarma. A po předchozí domluvě a za poplatek si mohou hosté objednat v hotelové jídelně bufetovou snídani, večeři nebo třeba i plnou penzi..

SLUŽBY PRO RODINY S MALÝMI DĚTMI

Díky výjimečně řešeným zážitkovým bazénů a koupališti se naše lázně staly oblíbeným cílem pro rodiny s dětmi. Komfort miminek a maminek zajišťují následující vybavení, z nichž na žádost můžeme cokoliv (v omezeném počtu) do domku připravit ještě před příjezdem hostů: dětská postýlka, vanička, přebalovací pult, nočník, dětské sedátko na WC, stolička, elektronická chůvička, ohřívač kojeneckých lahví a dětské výživy, kočárek a dětská židlička.

Wellness & Spa

V léčebných a zážitkových lázní Kehida Termál vás i vaši rodinu čeká bohatý výběr wellness procedur!

Vstup do našeho wellness centra najdete v kryté části zážitkových lázní.

Terapie

Procedury poskytované v  terapeutické části lázní jsou zaměřené na pohybový aparát – patří sem prevence a léčba, předoperační příprava a pooperační rehabilitace.

Léčebný pobyt v Kehidě spojený s aktivním i pasivním odpočinkem je vhodný na léčbu i prevenci. Cílem léčebných procedur je mimo jiné stimulace ozdravného procesu, zmírnění bolestí a zánětlivých stavů, udržení nebo obnovení pohyblivosti a posílení svalstva – léčba a procedury se uskuteční na základě předchozího lékařského doporučení.

Prostředí léčebných a zážitkových lázní Kehida Termál společně s léčivými účinky vody a doplňkovými službami zajišťují celkové fyzické i psychické osvěžení a pozitivně ovlivňují léčebné a samoléčebné procesy.