Luxusní hotel Thermal Park Egerszalók **** se nachází jen kousek od areálu oblíbených termálních lázní Egerszalók. Hotel je příjemně zařízený, mezi jeho přednosti patří elegantně vybavené pokoje a přátelská atmosféra.

Zákazníci si nemohou vynachválit nadstandardní ubytování v hotelu Thermal Park Egerszalók ****. Kladně hodnotí také personál hotelu, wellness a stravu.

Thermal Park Hotel Egerszalók se nachází 300 metrů od zbrusu nových lázní Egerszalók. Aparthotel je obklopen termálními prameny a zelenými lesy. Tento rodinný hotel nabízí vkusně zařízené a prostorné apartmány s kuchyní a výhledem na okolní lesy. V krásné zahradě najdete dětské hřiště a místo pro grilování. K některým patří také balkon.

Každé ráno se zde podávají snídaně a večeře formou bufetu. Hosté zde mohou zdarma využívat hotelový venkovní bazén, termální bazén, suchou i parní saunu a relaxační prostory. V hotelu si mohou zahrát také šipky a stolní tenis. Půjčovna kol je k dispozici za příplatek.

Hosté na služební cestě mohou využívat konferenční a společenské prostory s kapacitou 50 až 60 osob.

V hotelu se nachází 3 venkovní bazény, díky horké vodě se jedná o příjemný zážitek i za sychravého počasí. Těšte se na plavecký bazén i sedací bazén s teplotou vody 36 – 38 °C, který je ideální k relaxaci. V bazénech je termální léčivá voda, která je příjemně teplá. Součástí wellness jsou i různé druhy saun – infračervená, finská a parní.

Lázně Egerszálok

Termální lázně Egerszálok se mohou pochlubit unikátním pramenem vyvěrajícím z hloubky 410 metrů o teplotě 65 – 69 °C. V lázních najdete 17 bazénů a různé atrakce. Místní raritou je solný kopec s plochými jezírky, který zformoval termální pramen. Celodenní vstup do lázní pro dospělého stojí 4 500 HUF (394 Kč).